Baťa kolekce podzim 2013

Neúprosnými kroky se k nám blíží podzim. Pokud ještě nemáte doplněný botník o novou podzimní obuv, měly byste to co nejdříve napravit. Baťa nezahálel a představil nám svou novou kolekci pro letošní podzimní období. Nová kolekce je rozdělena do 5 různorodých sekcí.

Black elegance

Černá barva nevyjde z módy nikdy. Proto ani během podzimního počasí neuděláte špatně pokud si pořídíte několik kvalitních elegantních kousků v černé barvě. Černá spojena s lakovanou úpravou je pravou esencí elegance. Černou barvu můžete v této sezóně také doplnit drobnými kamínky či šperky, nebo semišem. Nebojte se sáhnout po černé, můžete ji dokonale kombinovat s každým outfitem. 

New Western

Na výsluní módy se nám po krátké odmlce vrátil westernový styl. Semišový materiál se proto stal dominantním materiálem podzimní sezóny. Obuv ve stylu kovbojských jsou vyrobeny z luxusní kůže která se v kolekci objevuje nejen v přírodních odstínech, ale i v odstínech modré, zelené nebo černé. Na obuvi nesmí chybět jako doplněk třásně.

Violet and Petrol

Neházejte barvy s koncem léta do skříně. Letošní podzim bude sršet barvami. Hlavní barvou která by rozhodně neměla chybět ve vašem botníku je fialová. Pokud si netroufáte na tuto energicky extravagantní barvu, můžete sáhnout po petrolejové barvě, nebo přírodních odstínech hnědé a béžové. Celá obuv této podkolekce je také doplněna zlatými prvky, které se objevují především na podpatku. Z materiálů opět převažuje semiš a ze siluet kotníková obuv jak na klínku, tak na vysokém podpatku.

Punky

Cvoky patří mezi hlavní prvek letošního podzimu. Najdeme je na módním oblečení, ale i na obuvi. Cvoky přinášejí do módy šmrnc. Objevují se v kombinaci s přezkami, lakem a také metalickým stíraným efektem. Výzdobě cvoků se nevyhnuly ani kabelky a další módní doplňky.

Army

Army styl nabízí zcela nový design obuvi, metalický efekt, výrazné podešve a robustní siluetu. Také barvy této podkolekce jsou zcela odlišné od předcházejících kolekcí. Barvy dominující této kolekci jsou hnědá, vínová a khaki. Právě tato barevnost posunuje Army styl k výjimečnému i designovému zážitku. Pokud se chystáte proběhnout podzimním počasím v pohodlí, rozhodně byste měly vsadit na obuv stylu Army.


Publikováno 12.9.2013 v kategorii Baťa, , , , , , , ,


Napsat komentář